Předchozí ] Následující ]

Valná hromada klubu
14.12.2002
 

 
     Sešel se rok s rokem a v sobotu 14.12.2002 se konala již druhá valná hromada Jevíčských orlů. Sešli jsme se téměř v plném počtu ( a věřme, že to nebylo jen kvůli řízkům se salátem :-) )… a začali jsme hodnotit uplynulý rok - co se povedlo a co ne .Velkým úspěchem pro nás bylo uspořádání dvou závodů motocrossu v Bělé ( podrobněji v odkazu motocross ) ,ale i úspěch M.Káni na okruhu v Brně a v Mostě se nedal opomenout.

     Pravdou zůstává, že díky crossu utrpěly společné vyjížďky na silnici, které nás původně vlastně daly dohromady - ale nedá se stihnout vše…
     Proto další rozprava se odvíjela od tohoto hodnocení a na další sezónu jsme si naplánovali vše tak, aby se dostalo na „cross“  i „silnici“.
     Novinkou bude, že uspořádáme „Pidisraz“. Prostě malý motorkářský setkání zde v Jevíčku, kam budou pozváni především naši známí a kamarádi, takže se nebude jednat o žádnej komerční velkosraz - kterých se všude pořádají desítky..

Další dohodnutá akce zněla - první sníh - první motoskijoring v Jevíčku.

Ostatními organizačními body vás nebudu zatěžovat, ale co je důležité - máme nového předsedu!! M.Káňa se pro nedostatek času své funkce vzdal a tak jsme jednohlasně a já myslím, že po zásluze zvolili Víťu Schicha. Také jsme přijali 4 nové členy - R.Christa, J.Bidmona, T.Nárožného a L.Zatloukala, takže pokud nedojde k dalším změnám je naše členská základna 30-ti člená.

     Na závěr valné hromady proběhl náš kolektivní známý Jim Beam a slivovice a v očekávání dalších společných dní s vůní spáleného benzínu a zvýšeného adrenalinu jsme se rozešli domů oslavit blížící se vánoční svátky….
 

(autor Mila Zezulová)