Předchozí ] Následující ]

Dětský den v Jevíčku 2. června 2001

Z Jevíčského zpravodaje červen 2001:
Úspěšný dětský den
     Také letos se první červnovou sobotu konal v areálu Žlíbka dětský den. Spokojenost jeho účastníků je největší odměnou pro organizátory celé akce. Na přípravě se podílela Zvláštní škola, Základní umělecká škola, Základní škola, Fara, Městská knihovna, ASPV, Komise pro výchovu, vzdělávání a sport městského zastupitelstva, TJ Sokol Jevíčko a Svaz skautů - Junák.
     K programu přispěli Jevíčští orli, Kynologický kroužek Jaroměřice, Poníci Biskupice, ZUŠ, Dramatický kroužek při ZŠ, ASPV - aerobik, Jana Sedláčková a Študáci. ......
 
Dohodli jsme se z pořadateli, že také trochu přispějeme k zábavě pro ty nejmenší potencionální motorkáře. V odpoledních hodinách jsme přijeli na místo konání akce - areál Žlíbka, kde se mohli, za naší asistence, děti podívat z blízka na motorky, posadit se, vyfotit se, osahat si je, zatočit si s plynem atd. Pak jsme děcka vozili, střídali se po 2-3 kolech, zájem o  byl obrovský, chvílema to přecházelo v „živelnou pohromu“, jak se hrnuli k motorkám. Po jedné hodině ježdění dokolečka jsme museli jízdy ukončit, protože o další připravený program nikdo nejevil zájem, jen se vozit. Troufáme si tvrdit, že náš příspěvek k dětskému dni měl největší úspěch. Snad jsme i pár účastníků přesvědčíli o jejich budoucím koníčku.